Registrácia do diskusného fóra

 

V prípade, že sa chcete zapojiť do nášho diskusného fóra, je potrebné najprv napísať e-mail správcovi. Do e-mailu uveďte, akú prezývku chcete v diskusnom fóre používať. Heslo vám bude náhodne zostavené a zaslané e-mailom (pri prvom prihlásení si ho treba zmeniť). Do e-mailu nie je potrebné uvádzať žiadne kontaktné údaje (meno...). K tomuto opatreniu sme pristúpili vzhľad na množiaci sa spam.

 

Pravidlá diskusného fóra

Každý užívateľ má právo len na jedno užívateľské meno (konto).

Vulgarizmy a útoky na iných diskutujúcich sú neprípustné. Neprípustné sú príspevky útočiace na iné osoby, poškodzujúce ich dobré meno, ohováranie a osočovanie.

Neprípustné sú tiež príspevky, ktoré podnecujú či vyzývajú ku konfesionálnej, národnostnej a rasovej nenávisti, obsahujúce neslušné, vulgárne, nenávistné, zastrašujúce, sexuálne orientované materiály a tiež akékoľvek príspevky (i odkazy na stránky), ktoré sú v rozpore so zákonmi Slovenskej republiky.

Chat, „samodiskusia“ a príspevky mimo témy budú zmazané.

Verejné diskusie s administrátormi a moderátormi ohľadom moderovania fóra sú neprípustné, na takúto komunikáciu slúžia súkromné správy. Takéto príspevky budú zmazané.

Označovať témy ako oznámenia alebo dôležité môžu len moderátori fóra.

 

Žiadosťou o registráciu zároveň súhlasíte s týmito pravidlami a beriete na vedomie, že všetky príspevky do tohto fóra vyjadrujú pohľady a názory autora príspevku a nie administrátorov, moderátorov a webmastera (okrem príspevkov od týchto ľudí) a preto za ne nemôžu byť zodpovední.

Nedodržanie pravidiel Vám môže privodiť vyhostenie z fóra (v závažných prípadoch bude Váš ISP o Vašej činnosti informovaný). IP adresa všetkých príspevkov je zaznamenávaná pre prípad potreby vynútenia týchto podmienok. Beriete na vedomie, že webmaster, administrátor a moderátori tohto fóra majú právo odstrániť, upraviť, presunúť alebo ukončiť akúkoľvek tému kedykoľvek zistia, že odporuje pravidlám. Ako užívateľ súhlasíte, že akékoľvek informácie, ktoré vložíte, budú uložené v databáze.

Systém tohto fóra používa cookies k ukladaniu informácií na Vašom počítači. Tieto cookies neobsahujú žiadne informácie, ktoré ste vložili, slúžia len k zvýšeniu Vášho pohodlia pri prehliadaní. E-mailová adresa je používaná len pre potvrdenie Vašich registračných detailov a hesla (a pre poslanie nového hesla, pokiaľ ste zabudli aktuálne).

 

Registrovať sa do diskusného fóra.

 

Späť na   diskusné fórum   alebo   na hlavnú stránku.


Gréckokatolíci na Slovensku

   
   

Index > Diskusné fórum > Informácia o registrácii

(c) www.grkat.nfo.sk   09.02.2013 andreios

NAJ.sk